KONST / Litografier / Färglitografier 11468679
*
nr 1146 8679
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Jan Lundquist, Stockholm, 290-upplaga, motivet: 37x53
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2017
kl 18:06:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 07:41:43
1
Vinnande bud
27/11 16:18:50
2
350 kr
27/11 16:18:50
1
400 kr (Budbetjänt)
27/11 16:21:41
2
450 kr
27/11 16:21:41
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier jan lundquist litografier stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4165 Färglitografier
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33
*
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Jan Lundquist
nr 1146 8679
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Jan Lundquist, Stockholm, 290-upplaga, motivet: 37x53
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/11 07:41:43 | 1 | Vinnande bud |
27/11 16:18:50 | 2 | 350 kr |
27/11 16:18:50 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
27/11 16:21:41 | 2 | 450 kr |
27/11 16:21:41 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier jan lundquist litografier stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49 -
4165 Färglitografier
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33